&noscript=1" /> Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn | Köp träningskläder onl

ICIW Family looking great!

Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn

Träningslinne i seamless-material med korsande band i ryggen.

STORLEKSGUIDE SEAMLESS

*
Följ eventuella riktlinjer på respektive produkt
*Den här tabellen är generell för våra seamless-produkter
*Läs vår sport-BH-guide här.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





Alla kroppar är olika och många har olika tycke och smak om hur ett plagg ska sitta, den här storleksguiden är generell för våra seamless-plagg. Då passformen är olika beroende på tyg så ber vi er kika på rekommendationerna på respektive produkt som komplement till den här guiden. Står det inget speciellt råd på produkten kan du följa guiden och utgå från ditt största mått.
Storleksguide
Välj storlekXSSML
Varor beställda vardagar innan kl 13.00 skickas samma dag.
Finns även i dessa färger
  • Beskrivning
  • Hörnstenen i din garderob, en topp du kan lita på under dina tuffaste träningspass. Det här linnet har den senaste seamless--teknologin för en bekväm och flexibel känsla.

    - 92% Polyamide och 8% Elastane
    - ICIW-logga
    - Mjukt och stretchigt material
    - Mesh-detaljer för bättre luftgenomströmning
    - SWEATTECH™
    - Athletic fit

    Modellen på bilden är 170 cm lång och bär storlek XS.

  • Detaljer
    • Färg: Beige
      Material: 92% Polyamide 8% Elastane
      Artnr: 11693-177
      Kollektion: Everyday Collection
    • Leverans & retur
    • Vår ambition är att skicka din order så snart som möjligt. Om du lägger din order innan 13.00 skickas den redan samma dag! Kom ihåg att leveranstiden kan vara längre under perioder med hög försäljning och helgdagar. I kassan ser du exakt vilka priser och leveranssätt som gäller just din order.

      Priserna i vår webbshop är inklusive moms (Mervärdesskatt)

      Fraktkostnaden läggs till i priset och betalas av kunden. Fraktkostnaden meddelas vid beställning. Vid beställning över 500kr gäller fri frakt.
    • Hjälp?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakta oss

    Shop the look

    Everyday Seamless LS White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless LS White Wmn
    449 kr
    Everyday Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    299 kr
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    349 kr

    ICIW Family looking great!

    Recensioner

    Bästsäljare

    Everyday Tank Top Black
    L M S XL XS XXL
    Everyday Tank Top Black
    249 kr
    Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
    L M S XS
    Everyday 1/4 Zip Wmn Powder Blue
    449 kr
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    L M S XS
    Everyday 1/4 Zip Wmn White
    449 kr
    Everyday Tank Top Graphite
    L M S XS XXL
    Everyday Tank Top Graphite
    249 kr

    Andra köpte även

    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top White Wmn
    349 kr
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
    349 kr
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    L M S XS
    Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
    349 kr
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
    499 kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America