&noscript=1" /> Everyday Seamless Tank Top White Wmn | Köp träningskläder onlin

Everyday Seamless Tank Top White Wmn

349 kr / 199 kr

Träningslinne i seamless-material med korsande band i ryggen.

Vald färg: Vit
Finns även i dessa färger
Everyday Seamless Tank Top Black Wmn
Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
Everyday Seamless Tank Top White Wmn
ruler
STORLEKSGUIDE SEAMLESS

*
Följ eventuella riktlinjer på respektive produkt
*Den här tabellen är generell för våra seamless-produkter
*Läs vår sport-BH-guide här.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





Alla kroppar är olika och många har olika tycke och smak om hur ett plagg ska sitta, den här storleksguiden är generell för våra seamless-plagg. Då passformen är olika beroende på tyg så ber vi er kika på rekommendationerna på respektive produkt som komplement till den här guiden. Står det inget speciellt råd på produkten kan du följa guiden och utgå från ditt största mått.
Välj storlek
L
Köp matchande del
Produktens tekniska aspekter
Produktens tekniska aspekter
  • Beskrivning
  • Leverans & retur
  • Modellen på bilden är 170 cm lång och bär storlek XS.

    Hörnstenen i din garderob, en topp du kan lita på under dina tuffaste träningspass. Det här linnet har den senaste seamless--teknologin för en bekväm och flexibel känsla.

    - 92% Polyamide och 8% Elastane
    - ICIW-logga
    - Mjukt och stretchigt material
    - Mesh-detaljer för bättre luftgenomströmning
    - SWEATTECH™
    - Athletic fit

    Detaljer
      Färg: Vit
      Material: 92% Polyamide 8% Elastane
      Artnr: 11695-002
      Kollektion: Everyday Collection
    • Vår ambition är att skicka din order så snart som möjligt. Om du lägger din order innan 13.00 skickas den redan samma dag! Kom ihåg att leveranstiden kan vara längre under perioder med hög försäljning och helgdagar. I kassan ser du exakt vilka priser och leveranssätt som gäller just din order.

      Priserna i vår webbshop är inklusive moms (Mervärdesskatt)

      Fraktkostnaden läggs till i priset och betalas av kunden. Fraktkostnaden meddelas vid beställning. Vid beställning över 500kr gäller fri frakt.
    • Beskrivning

    • Hörnstenen i din garderob, en topp du kan lita på under dina tuffaste träningspass. Det här linnet har den senaste seamless--teknologin för en bekväm och flexibel känsla.

      - 92% Polyamide och 8% Elastane
      - ICIW-logga
      - Mjukt och stretchigt material
      - Mesh-detaljer för bättre luftgenomströmning
      - SWEATTECH™
      - Athletic fit

      Detaljer
        Färg: Vit
        Material: 92% Polyamide 8% Elastane
        Artnr: 11695-002
        Kollektion: Everyday Collection
      • Leverans & retur

      • Vår ambition är att skicka din order så snart som möjligt. Om du lägger din order innan 13.00 skickas den redan samma dag! Kom ihåg att leveranstiden kan vara längre under perioder med hög försäljning och helgdagar. I kassan ser du exakt vilka priser och leveranssätt som gäller just din order.

        Priserna i vår webbshop är inklusive moms (Mervärdesskatt)

        Fraktkostnaden läggs till i priset och betalas av kunden. Fraktkostnaden meddelas vid beställning. Vid beställning över 500kr gäller fri frakt.

      Recensioner

      ICIW Family looking great!

      Andra köpte även

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      LXL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119 kr
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      199 kr (349 kr)
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      499 kr
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      199 kr (349 kr)
      Everyday Tank Top Black
      L M S XL XS XXL
      Everyday Tank Top Black
      249 kr
      Everyday Tank Top White
      L M S XL XS XXL
      Everyday Tank Top White
      249 kr
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe Zipper Black
      499 kr
      Everyday Racerback Tank Top Black
      L M S XL XS XXL
      Everyday Racerback Tank Top Black
      249 kr

      Andra köpte även

      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      LXL
      Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White
      119 kr
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top Powder Blue Wmn
      199 kr (349 kr)
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      L M S XL XS
      Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
      499 kr
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      43
      L
      Everyday Seamless Tank Top Caramel Wmn
      199 kr (349 kr)

      Are you in the right place?

      • Åland
      • Argentina
      • Armenia
      • Australia
      • Austria
      • Belgium
      • Bosnia-Herzegovina
      • Brazil
      • Brunei
      • Bulgaria
      • Canada
      • Chile
      • China
      • Colombia
      • Costa Rica
      • Croatia
      • Cyprus
      • Czech Republic
      • Denmark
      • Dominica
      • Egypt
      • Estonia
      • Faroe Islands
      • Finland
      • France
      • Germany
      • Gibraltar
      • Greece
      • Hong Kong
      • Hungary
      • Iceland
      • India
      • Indonesia
      • Ireland
      • Israel
      • Italy
      • Kenya
      • Kuwait
      • Latvia
      • Lithuania
      • Luxembourg
      • Malaysia
      • Malta
      • Moldova
      • Monaco
      • Montenegro
      • Netherlands
      • New Zealand
      • Norway
      • Philippines
      • Poland
      • Portugal
      • Puerto Rico
      • Qatar
      • Reunion
      • Romania
      • Russia
      • Saudi Arabia
      • Serbia
      • Singapore
      • Slovakia
      • Slovenia
      • South Africa
      • Spain
      • Sverige
      • Switzerland
      • Taiwan
      • Thailand
      • Turkey
      • Ukraine
      • United Arab Emirates
      • United Kingdom
      • United States of America