Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White | Köp träningskläder
  • Fri frakt på alla ordrar över 500kr
  • Över 20.000 omdömen
  • Gratis byten
  • 365 dagars öppet köp

Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White

STORLEKSGUIDE SEAMLESS

*
Följ eventuella riktlinjer på respektive produkt
*Den här tabellen är generell för våra seamless-produkter
*Läs vår sport-BH-guide här.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





Alla kroppar är olika och många har olika tycke och smak om hur ett plagg ska sitta, den här storleksguiden är generell för våra seamless-plagg. Då passformen är olika beroende på tyg så ber vi er kika på rekommendationerna på respektive produkt som komplement till den här guiden. Står det inget speciellt råd på produkten kan du följa guiden och utgå från ditt största mått.
Storleksguide
Välj storlekL/XLS/M
Varor beställda vardagar innan kl 13.00 skickas samma dag.
  • Beskrivning
  • En av våra absolut mest sålda produkter! Dessa seamless-trosor är framtagna för att passa våra tights optimalt. Lätta, mjuka och snabbtorkande, vi lovar att de kommer bli en favorit!

    - Säljs i 2-pack
    - String-modell

  • Specifikation
    • Färg: Svart , Vit
      Material: 92% Polyamide, 8% Elastane
      Tvättråd: Tvättas i max 40°C. Använd ej sköljmedel. Torktumla ej. Tvättas med liknande färger.
      Artnr: ICIW-209
      Kollektion: Everyday Collection
    • Leverans
    • Vår ambition är att skicka din order så snart som möjligt. Om du lägger din order innan 13.00 skickas den redan samma dag! Kom ihåg att leveranstiden kan vara längre under perioder med hög försäljning och helgdagar. I kassan ser du exakt vilka priser och leveranssätt som gäller just din order.

      Priserna i vår webbshop är inklusive moms (Mervärdesskatt)

      Fraktkostnaden läggs till i priset och betalas av kunden. Fraktkostnaden meddelas vid beställning. Vid beställning över 500kr gäller fri frakt.
    • Hjälp?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakta oss

    Recensioner

    Bästsäljare

    Everyday Loose Tank Top White Wmn
    L M XL XXL
    Everyday Loose Tank Top White Wmn
    249 kr
    Everyday Loose Tank Top Raspberry Wmn
    XL XXL
    Everyday Loose Tank Top Raspberry Wmn
    249 kr
    Everyday Tank Top Raspberry
    XL XXL
    Everyday Tank Top Raspberry
    249 kr
    Everyday Tank Top Graphite
    L XL XXL
    Everyday Tank Top Graphite
    249 kr

    Andra köpte även

    Everyday Seamless Long Sleeve White Wmn
    33
    L
    Everyday Seamless Long Sleeve White Wmn
    199 kr (299 kr)
    Everyday Seamless Sports Bra White
    L M S XS
    Everyday Seamless Sports Bra White
    299 kr
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    L M S XS
    Everyday Seamless Sports Bra Black
    299 kr
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    L M S XL XS
    Everyday Long Sleeve 1/4 Stripe zipper White
    449 kr

    Are you in the right place?

    • Åland
    • Argentina
    • Armenia
    • Australia
    • Austria
    • Belgium
    • Bosnia-Herzegovina
    • Brazil
    • Brunei
    • Bulgaria
    • Canada
    • Chile
    • China
    • Colombia
    • Costa Rica
    • Croatia
    • Cyprus
    • Czech Republic
    • Denmark
    • Dominica
    • Egypt
    • Estonia
    • Faroe Islands
    • Finland
    • France
    • Germany
    • Gibraltar
    • Greece
    • Hong Kong
    • Hungary
    • Iceland
    • India
    • Indonesia
    • Ireland
    • Israel
    • Italy
    • Kenya
    • Kuwait
    • Latvia
    • Lithuania
    • Luxembourg
    • Malaysia
    • Malta
    • Moldova
    • Monaco
    • Montenegro
    • Netherlands
    • New Zealand
    • Norway
    • Philippines
    • Poland
    • Portugal
    • Puerto Rico
    • Qatar
    • Reunion
    • Romania
    • Russia
    • Saudi Arabia
    • Serbia
    • Singapore
    • Slovakia
    • Slovenia
    • South Africa
    • Spain
    • Sverige
    • Switzerland
    • Taiwan
    • Thailand
    • Turkey
    • Ukraine
    • United Arab Emirates
    • United Kingdom
    • United States of America