Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White | Köp träningskläder
  • Fri frakt på alla ordrar över 500kr
  • Säker betalning
  • Fria byten

Everyday Seamless Thong 2-pack Black/White

STORLEKSGUIDE SEAMLESS

*
Följ eventuella riktlinjer på respektive produkt
*Den här tabellen är generell för våra seamless-produkter




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





Alla kroppar är olika och många har olika tycke och smak om hur ett plagg ska sitta, den här storleksguiden är generell för våra seamless-plagg. Då passformen är olika beroende på tyg så ber vi er kika på rekommendationerna på respektive produkt som komplement till den här guiden. Står det inget speciellt råd på produkten kan du följa guiden och utgå från ditt största mått.
Storleksguide
Välj storlekL/XLS/M
Varor beställda innan kl 13.00 skickas samma dag.
  • Beskrivning
  • En av våra absolut mest sålda produkter! Dessa seamless-trosor är framtagna för att passa våra tights optimalt. Lätta, mjuka och snabbtorkande, vi lovar att de kommer bli en favorit!

    - Säljs i 2-pack
    - String-modell

  • Specifikation
    • Färg: Svart , Vit
      Material: 92% Polyamide, 8% Elastane
      Tvättråd: Wash in maximum 40°C. Do not use softener when washing. Do not tumble dry. Wash with similar colours.
      Artnr: ICIW-209
      Kollektion: Everyday Collection
    • Leverans
    • Vår ambition är att skicka din order så snart som möjligt. Om du lägger din order innan 13.00 skickas den redan samma dag! Kom ihåg att leveranstiden kan vara längre under perioder med hög försäljning och helgdagar. I kassan ser du exakt vilka priser och leveranssätt som gäller just din order.

      Priserna i vår webbshop är inklusive moms (Mervärdesskatt)

      Fraktkostnaden läggs till i priset och betalas av kunden. Fraktkostnaden meddelas vid beställning. Vid beställning över 500kr gäller fri frakt.
    • Hjälp?
    • FAQ
      Om oss
      Kontakta oss

    Recensioner

    Choose your country

    Visit
    Continue to icaniwill.se