&noscript=1" /> Willow Seamless Set Caramel Melange | Köp träningskläder online

ICIW Family looking great!

Willow Seamless Set Caramel Melange

STORLEKSGUIDE SEAMLESS

*
Följ eventuella riktlinjer på respektive produkt
*Den här tabellen är generell för våra seamless-produkter
*Läs vår sport-BH-guide här.




Seamless Women (cm)
XSSML
Waist (C)56-6262-6868-7474-80
Lower Hip (D)81-8787-9393-9999-105
Thigh47-5050-5353-5656-59
Inseam to floor (E)76,57879,581
Chest (B)75-8181-8787-9393-99
Arm length (A)545657,559





Alla kroppar är olika och många har olika tycke och smak om hur ett plagg ska sitta, den här storleksguiden är generell för våra seamless-plagg. Då passformen är olika beroende på tyg så ber vi er kika på rekommendationerna på respektive produkt som komplement till den här guiden. Står det inget speciellt råd på produkten kan du följa guiden och utgå från ditt största mått.

SPORT-BH

Välj storlek
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange-L L
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange-M M
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange-S S
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange-XS XS
1-4 arbetsdagar

TIGHTS

Välj storlek
Willow Seamless Tights Caramel Melange-L L
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Tights Caramel Melange-M M
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Tights Caramel Melange-S S
1-4 arbetsdagar
Willow Seamless Tights Caramel Melange-XS XS
1-4 arbetsdagar
Storleksguide
1098 kr / 799 kr
space
SPORT-BH:

space
TIGHTS :

space
Antal:

Lägg i varukorgen
Varor beställda vardagar innan kl 13.00 skickas samma dag.
Finns även i dessa färger

ICIW Family looking great!

Recensioner

Bästsäljare

Willow Seamless Tights Light Grey Melange
L M S XS
Willow Seamless Tights Light Grey Melange
699 kr
Willow Seamless Sports Bra Grey Melange
L M S XS
Willow Seamless Sports Bra Grey Melange
399 kr
Nyhet!
Package Deal
Willow Seamless Set Grey Melange
27
Willow Seamless Set Grey Melange
799 kr (1098 kr)
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange
L M S XS
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange
399 kr

Andra köpte även

Willow Seamless Tights Caramel Melange
L M S XS
Willow Seamless Tights Caramel Melange
699 kr
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange
L M S XS
Willow Seamless Sports Bra Caramel Melange
399 kr
Willow Seamless Tights Light Grey Melange
L M S XS
Willow Seamless Tights Light Grey Melange
699 kr
Willow Seamless Tights Grey Melange
L M S XS
Willow Seamless Tights Grey Melange
699 kr

Are you in the right place?

  • Åland
  • Argentina
  • Armenia
  • Australia
  • Austria
  • Belgium
  • Bosnia-Herzegovina
  • Brazil
  • Brunei
  • Bulgaria
  • Canada
  • Chile
  • China
  • Colombia
  • Costa Rica
  • Croatia
  • Cyprus
  • Czech Republic
  • Denmark
  • Dominica
  • Egypt
  • Estonia
  • Faroe Islands
  • Finland
  • France
  • Germany
  • Gibraltar
  • Greece
  • Hong Kong
  • Hungary
  • Iceland
  • India
  • Indonesia
  • Ireland
  • Israel
  • Italy
  • Kenya
  • Kuwait
  • Latvia
  • Lithuania
  • Luxembourg
  • Malaysia
  • Malta
  • Moldova
  • Monaco
  • Montenegro
  • Netherlands
  • New Zealand
  • Norway
  • Philippines
  • Poland
  • Portugal
  • Puerto Rico
  • Qatar
  • Reunion
  • Romania
  • Russia
  • Saudi Arabia
  • Serbia
  • Singapore
  • Slovakia
  • Slovenia
  • South Africa
  • Spain
  • Sverige
  • Switzerland
  • Taiwan
  • Thailand
  • Turkey
  • Ukraine
  • United Arab Emirates
  • United Kingdom
  • United States of America